Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Poptávka služby

O nás

Co děláme

Agentura Beruevent vznikla proto, aby pomohla řešit společnostem nebo jiným eventovým agenturám programy pro děti na jejich akcích. Práce s dětmi je velmi složitý a citlivý obor, přináší mnoho specifik a rizik. Ne každý člověk je schopen pracovat s dětmi a ne každý na první pohled zábavný program děti doopravdy baví. Naše organizace pracuje s dětmi již 10 let, organizujeme stovky pravidelných zájmových kroužků ve školkách a školách, které navštěvují tisíce dětí. Pořádáme letní tábory, odborné workshopy, pomáháme mateřským školám s jejich chodem a mnoho dalšího v oblasti práce s dětmi. A z těchto zkušeností vycházíme při řešení Vašich eventů. Děti známe opravdu dobře a víme co jim udělá radost.

 

Naše reference

Pokud máte zájem podívat se na naše další činnosti, které děláme v oblasti práce s dětmi, můžete navštívit webové stránky agentury Berukroužky - www.berukrouzky.cz, která pořádá zájmové kroužky v mateřských a základních školách, pořádá vzdělávací workshopy a projektové dny a pomáhá školám s jejich chodem. Naše letní tábory nelznete na webu - www.berutabor.cz.

 

Eventové služby

Pro Váš event můžeme zajistit téměř vše, co budete pro Vaše malé účastníky potřebovat. Základ je vždy v lidech, proto poskytujeme animátory vyškolené speciálně pro práci s dětmi a s mnohaletými zkušenostmi. K tomu můžeme přidat různé programy, od návštěvy zvířátka, vyrábění vlastní hračky ze dřeva, až po kompletní program. Využít můžete také samostatný pronájem vybavení nebo pro Vás připravíme celý projekt na míru.

 

Budou na Vašem eventu děti? Rádi Vám pomůžeme. Společně pro budoucí generaci.

 

Proč právě my?
Jsme eventová agentura zaměřená pouze na děti. Za více než 10 let už je velmi dobře známe a víme, co mají rády. Máme připraveno mnoho různých programů, spoustu vybavení a především animátorky vyškolené speciálně na práci s dětmi. Pokud budou na Vašem eventu děti, rádi Vám pomůžeme. Děláme děti šťastné.
 
 
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Zanechte nám zprávu
ODESLAT