Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Poptávka služby
Eventové služby

Firemní tábor

Rádi byste zpříjemnili svým zaměstnancům letní prázdniny? Co takhle pro jejich děti připravit příměstský tábor, který přinese dětem spoustu zábavy? Pro Vaše zaměstnance by to byl jistě velký benefit. Děti se na táboře mohou proměnit na piráty nebo indiány, vydat se na cestu kolem světa nebo na vesmírnou pouť. Mimo to pořádáme během našich táborů výlety, například do ZOO, funparku, kina, hvězdárny atd..

POPIS SLUŽBY

Příměstský tábor = denní program pro děti. Možno zvolit přesný čas začátku a konce programu, stejně tak i počet dní, kdy tábor probíhá. Společně vybereme termín a lokalitu. Tábor může probíhat u Vás v kanceláři, nebo najdeme jiné vhodné místo, kam můžeme zajistit převoz dětí od Vaší kanceláře. My se dále postaráme o kompletní organizaci, včetně prezentace Vašim zaměstnancům, aby pro ně byla nabídka lákavá a přínosná. Zajistíme hladký průběh tábora od prvního do posledního dne, zajímavý program, kvalitní stravu a mnoho zážitků. 

 

Naše zkušnosti:

  • 8 let praxe v pořádání táborů
  • Více než 80 uskutečněných turnusů
  • Více než 1 200 spokojených účastníků
  • Desítky vedoucích táborů s mnohaletou praxí

O co se postaráme?

Zajistíme prostory pro tábor, animátory, stravu a pitný režim, program, výlety, pomůcky, odměny.

POPTÁVKA SLUŽBY
VYBERTE MÍSTO A ČAS KROUŽKU:
KONTAKTNÍ ÚDAJE
NÁZEV SPOLEČNOSTI
FUNKCE
JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
E-MAIL *
TELEFON *
ZPRÁVA
ODESLAT
TERMÍNY KURZU
Proč právě my?
Jsme eventová agentura zaměřená pouze na děti. Za více než 10 let už je velmi dobře známe a víme, co mají rády. Máme připraveno mnoho různých programů, spoustu vybavení a především animátorky vyškolené speciálně na práci s dětmi. Pokud budou na Vašem eventu děti, rádi Vám pomůžeme. Děláme děti šťastné.
 
 
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Zanechte nám zprávu
ODESLAT